O firmie

Ahmes Sp. z o.o. jest polskim operatorem telekomunikacyjnym, integratorem rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych.

Wypracowane mechanizmy, oparte na autorskich rozwiązaniach pozwalających łączyć poszczególne gałęzie telekomunikacji w jeden, spójny organizm, służą zarówno naszym klientom detalicznym, jak i hurtowym, korzystającym z usług głosowych telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz usług mobilnej transmisji danych.

Poszczególne, wprowadzane przez nas marki, przebojem zdobywają rynek, wypierając dotychczasowe, mniej elastyczne, oparte na starszych rozwiązaniach.

Naszym celem jest tworzenie unikalnych rozwiązań, pozwalających dostarczać usługi dotychczas niedostępne – ze względu na koszty wdrożenia i utrzymania 
– dla operatorów o zasięgu regionalnym czy lokalnym.

Na sukces firmy składa się praca wysoko wykwalifikowanego zespołu osób, których wspólnymi cechami są: nowatorskie myślenie, solidność i czerpanie zadowolenia ze wspólnie osiąganych wyników.

Stała współpraca z wieloma odbiorcami, w tym z jednostkami budżetowymi, z każdym dniem utrwala i umacnia nasz autorytet na rynku telekomunikacyjnym oraz informatycznym.